O restauracji

Restauracja INTRA to nowa odsłona gastronomicznych tradycji rodziny Matuszczaków.

Po ponad 20 latach prowadzenia restauracji KTW i Piwnicy u Roberta przeniesliśmy swoją działalność w nowe miejsce.  Restauracja KTW przez całe lata prowadzona była przez  moich rodziców, Janinę i Andrzeja Matuszczaków, zaś Piwnica u Roberta była moim „dziełem”.

INTRA jest nie tylko kontunuacją tradycji i klasycznych smaków, które wynieślismy wraz z zespołem. W menu łącza się nowe trendy i ulubione smaki naszych gości, tworzące już kulinarną historię miasta. Karta dań będzie miała swoją stałą ofertę, oraz zmienne sezonowo menu. Dodatkowo w każdym tygodniu będziemy proponować dania, których w karcie nie ma, tak aby goście często nas odwiedzający mogli próbować różnych smaków.

Restauracja INTRA mieści się w odrestaurowanej dawnej drukarni, a dla zachowania tego klimatu na ścianach powiesiliśmy najpiękniejsze obrazy starego Kalisza. Wnętrza restauracji utrzymalismy w dyskretnej elegancji, tak aby każdy gość mógł poczuć się swobodnie.

W przestrzeni lokalu stworzyliśmy dwie sale, które otwierają się tworząc jedno wnętrze.

Zapraszam do współtworzenia miejsca, w którym znajdziecie wyzwania i przyzwyczajenia, udoskonalenia i kulinarne podróże.

Robert Matuszczak